PERSONEEL
  
'n DEEGLIKE AKADEMIESE OPLEIDING is ons prioriteit.  Ons is bewus daarvan dat kinders baie verskil t.o.v. vermoë, belangstelling en toekomsplanne.  Daarom maak ons vir elkeen voorsiening in ons baie wye vakkeuse en groot verskeidenheid vakke. 'n Vakkeuse wat toelating tot enige studierigting/beroep verleen, is moontlik.
  
  1. Skoolhoof
    Skoolhoof
    Mnr CH de Vos
  2. Mnr G Rudolph
    Mnr G Rudolph
    Adjunkhoof
  3. Mnr H Marais, Dept Hoof
    Mnr H Marais, Dept Hoof
    B.A. (Hons), B.Ed (cum). (Geografie, WGL)
  4. Mnr W Klopper, Dept. Hoof
    Mnr W Klopper, Dept. Hoof
    B.Sc., H.O.D. (Wiskunde, Math Literacy)
  5. Me E Bester
    Me E Bester
    Musiek
  6. Mev S de Jager
    Mev S de Jager
    Afrikaans
  7. Mnr F Human
    Mnr F Human
    Graadhoof IGO
  8. Mev H Human
    Mev H Human
    Verbruikerstudie
  9. Mnr J Coetzer
    Mnr J Coetzer
    Visuele Kuns
  10. Mev T Deacon
    Mev T Deacon
    Toerisme
  11. Mev H Goussard
    Mev H Goussard
    Administratief
  12. Mev R Lareman
    Mev R Lareman
    Ontwerp
  13. Me S Lubbe
    Me S Lubbe
    Fisiese Wetenskappe
  14. Mev D McCallum
    Mev D McCallum
    Besigheidstudies
  15. Mev L Meiring
    Mev L Meiring
    Graadhoof
  16. Mev C Rabie
    Mev C Rabie
    LO
  17. Mnr C Serfontein
    Mnr C Serfontein
    Graadhoof
  18. Mev E Swart
    Mev E Swart
    RTT
  19. Mev A van der Merwe
    Mev A van der Merwe
    Wiskunde
  20. Mev L Victor
    Mev L Victor
    Engels
  21. Mev R Visser
    Mev R Visser
    Duits
  22. Me R Young
    Me R Young
    Afrikaans Drama
  23. Stix Theunissen
    Stix Theunissen
    Sportdirekteur
  24. Me An-Marie Erasmus
    Me An-Marie Erasmus
    English teacher
  25. Me Jacomien Hauman
    Me Jacomien Hauman
    BSc Sportwetenskap (Hons- Biokenetika) NOS (cum)
  26. Mnr Bernie Deacon
    Mnr Bernie Deacon
    Departementshoof
  
  
PERSONEELKWALIFIKASIES 2016


SKOOLHOOF
Mnr. C. de Vos B.Sc(Ed) Wiskunde en Wiskundige Statistiek                             

ADJUNKHOOF
Mnr. G. Rudolph H.O.D. Technika, B.Ed. (LO)
 
DEPARTEMENTSHOOFDE
Mnr. H.C. Marais B.A. (Hons), B.Ed (cum). (Geografie, WGL)
Mnr. W.F. Klopper B.Sc., H.O.D. (Wiskunde, Math Literacy)
Mnr. B.K. Deacon H.O.D. (Lewenswetenskappe, NS)
 
ONDERWYSERS
Me. E. Bester B. Mus. Ed. (Musiek, Kuns en Kultuur)
Mr.H. Brand ND.IT, H.O.D. (IT, Mathematics)
Mnr. J. Coetzer B.A. Beeldende Kuns (Hons), H.O.D. (Visuele Kuns, Kreatiewe Kuns, LO)
Me. C.M. Deacon B.Sc., H.O.D. (Tourisme, Wiskunde)
Me. S. de Jager Hons B in LO H.O.D. (Afrikaans HT, Afrikaans EAT, TGK)
Me. M. du Toit B.Sc. H.O.D. (Fisiese Wetenskappe, Wiskunde, Wiskundige Geletterdheid)
Mnr. F. Human H.O.D. Hout- en Metaalwerk (Engineering Graphics and Design, Technology)
Mr  F. Human Me. H. Human : B.Ed. (Huish.) (Tegnologie, Verbruikerstudies)
Me. R. Lareman B.A. Beeldende Kuns (Hons) H.E.D. (Ontwerp, Sosiale Wetenskappe, Fotografie)
Me. S.F. Lubbe B.Sc. H.O.D. (Fisiese Wetenskappe)
Me. S. Marais B.Sc. (Hons), H.O.D. (Lewenswetenskappe, NS, Wiskunde)
Me. D. McCallum OD3 Handel, VDO/GOS, Rekenaarstudie B.Ed (Hons.) (Besigheidstudies, EBW)
Me. M. Meyers  B.A. (LO), H.O.D. (Afrikaans HT en Afrikaans EAT)
Me. L. Meiring B.A. PGCE (English Home Language)
Me. C. Rabie H.O.D. Junior Primary (Religieuse Studies, Musiek Tegnologie., Kultuurstudies)
Me. Y. Robinson B.A. (Hons.), NHED (English Home Language)
Mnr. C. Serfontein B.Com. H.O.D. (Rekeningkunde, EBW)
Me. E. Swart B.A. H.O.D ACE Spes. CAT (RTT)
Me. F Steynberg (Afr, SW)
Me. A. van der Merwe B.Sc. (MBK) H.E.D. (Mathematics)
Me. L. van der Veen B.Sc. H.E.D. (Mathematics, Math Literacy)
Me.L. Victor B.A. H.O.D (Afrikaans, Engels, SW)
Me. R. Visser B.A., B.Bibl., H.E.D. (German, Afrikaans HT,TGK)
Me. R. Young B.A. Drama en Afrikaans, N.O.S. (Afrikaans)
 
ADMINISTRATIEWE PERSONEEL
Me. A. le Roux
Me. H. Goussard
Me. E. Kruger (Finansies)
Mnr. S. Theunissen (Sportdirekteur)
Mnr. S Terblanche (Sportafrigter)
Mnr. Lewies Krisjan (Voorman)
Me. Priscilla Rooi (Skoonmaakdiens)
 
KOSHUIS
Me. I. Schmitt
Me. P. Meyer
Me. S. van der Walt